سلب مسئولیت محتوا

تمامی محتوای منتشر شده در مجله پزشکی خانواده ژین طب در راستای افزایش سطح دانش و اطلاعات مخاطبان و همراهان عزیز است. این محتوا در دسته‌بندی‌های مشخص و در راستای مسائل سلامت، بهداشت و پزشکی ارائه می‌شود. به این دلیل که موارد سلامت، بهداشت و پزشکی از اهمیت بالایی برخوردارند و به طور مستقیم با سلامت روحی و جسمی مخاطبان در ارتباط است، محتوای ارائه شده در این سایت بر اساس منابع معتبر ارائه می‌شود.

با آنکه روند سخت‌گیرانه‌ای برای تهیه، تولید و ارائه مقالات وجود دارد، اما باید توجه داشته باشید که تمامی اطلاات ارائه شده در ژین طب (محتوای متنی، صوتی، تصویری، ویدئویی) سندی برای تشخیص، توصیه یا درمان به شمار نمی‌رود. ارائه این مطالب فقط برای آگاهی‌بخشی بوده و نمی‌تواند جایگزینی برای مراجعه به پزشک و متخصصان باشد.

با توجه به مطالب بیان شده، باید بگوییم که مسئولیت هرگونه پیشنهاد، تجویز، توصیه، درمان یا هر راهکاری که مخاطبان از محتوا مجله پزشکی دریافت داشته‌اند، بر عهده این وب‌سایت نیست. همان‌طور که گفته شد، تمامی این مطالب در راستای افزایش دانش عمومی ارائه شده و توصیه یا راهکاری برای مخاطبان به شمار نمی‌رود.

تاکید می‌کنیم که مجله ژین طب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خوددرمانی یا درمان بر اساس راهکارهای ارائه شده در مقالات ندارد.