ذکر چند نکته

استفاده و به کارگیری از محتوای مجله پزشکی خانواده ژین طب، شامل تمامی محتواهای متنی، صوتی و تصویری مانند مقالات، پادکست‌ها، عکس، اینفوگرافی و ویدئوها در وب‌سایت، مجله، روزنامه، کتاب یا در هر رسانه دیگری تنها در صورت دریافت اجازه رسمی از سایت ژین طب، ذکر نام و لینک مقاله به عنوان منبع محتوا بلامانع است.

دقت داشته باشید که بهتر است لینک منبع خود را nofollow قرار ندهید، زیرا گوگل آن را Scraped content می‌شناسد. بدون‌شک این اتفاق به ضرر سایتی خواهد بود که مطلب را بازنشر کرده است.

بسیاری از وب‌سایت‌ها ترافیک ورودی خود را از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل به دست می‌آورند. اگر این موتورهای جستجو مطلب شما را به عنوان محتوای مشکل‌دار بشناسند، جایگاه و ترافیک سایت خود را از دست خواهید داد.

تمامی حق و حقوق مربوط به تولید محتواهای متنی، تصویری، صوتی و ویدئویی ژین طب برای این وب‌سایت محفوظ است و در صورت استفاده غیر مجاز از محتوای این مجموعه، حق پیگیری و برخورد با استفاده‌کنندگان تجاری یا غیرتجاری از مطالب اختصاصی برای مجموعه ژین طب محفوظ است.

در صورتی که بدون مجوز از محتوای وب‌سایت و نام ژین طب به عنوان منبع استفاده شود، مجله پزشکی خانواده ژین طب از طریق مجاری قانونی پیگیری و با متخلفین برخورد خواهد کرد.

همچنین اگر تمایل داشته باشید تا قسمتی از یک محتوا را استفاده یا آن را به صورت بازنویسی درآورده و سپس آن را منتشر کنید، همچنان نیاز است تا لینک مقاله اصلی در مجله پزشکی ژین طب به عنوان منبع قرار داده شود.