ژین طب را بشناسیم

راه ژین طب از میان هزاران جستجو و مطالبی که نمی‌توانستیم به اعتبار آن‌ها اعتمادی داشته باشیم آغاز شد. وقتی که نیازمند منبعی کامل از اطلاعات بودیم تا بستر جستجوگر خانواده خود را با پاسخ به نیازمندی‌های پزشکی آگاه کنیم. چنین شد که در روزهای میانی سال 1400، مجله پزشکی خانواده ژین طب با هدف ارائه مقالاتی معتبر و کامل برای افزایش دانش مخاطبان و به صورت ویژه پدران و مادران راه‌اندازی شد. ما در ژین طب تلاش می‌کنیم تا بهترین مقالات را در حوزه سلامت و بهداشت خانواده ارائه دهیم.

استفاده از تیمی متخصص در حوزه‌های گوناگون مانند، پزشکی، سلامت، بهداشت، محتوا و رسانه موجب شد تا به نیازمندی‌های شما بیشتر و دقیق‌تر بیندیشیم. این همفکری و توجه به خواسته‌های شما همراهان، راهنمای تیم ژین طب است تا بهترین محتوا در زمینه پزشکی و سلامت را ارائه دهد.

روند تهیه مقالات در مجله پزشکی خانواده ژین طب براساس تحقیق و پژوهش بنیان شده است. پس از این مرحله، اعتباردهی به محتوای پژوهش شده توسط تیم نظارت فنی آغاز می‌شود تا مطالبی دور از حقایق علمی و پزشکی در اختیار مخاطبان قرار نگیرد. در آخرین مرحله مطالب تایید شده با توجه به دانش عمومی مخاطب تدوین شده و پس از بازخوانی و ویرایش‌های بسیار در راستای بهبود آن‌ها برای انتشار آماده می‌شوند.

ما برای آنکه بتوانیم بهترین محتوا را برای مخاطبانمان فراهم کنیم، روزانه به بررسی متون، مقالات و پژوهش‌های بسیاری در عناوین مورد نظر می‌پردازیم. این پردازش داده در راستای دغدغه بزرگ ژین طب که همان سلامت، دانش و آگاهی خانواده است، رخ می‌دهد.

یکی از موارد بسیار مهم برای ما در ژین طب، پاسخگویی به سوالات شما با توجه به آخرین اطلاعات سلامت و دانش روز جهان پزشکی است. به همین دلیل توجه ویژه تیم برنامه‌ریزی و تحریریه ژین طب به مطالبی است که از طرف شما همراهان در نظرات یا کامنت‌ها بیان می‌شود.

شما در ژین طب می‌توانید درباره بسیاری از مباحث پزشکی و سلامت خانواده از جمله تغذیه و سلامت خانواده، زناشویی و ازدواج، کهولت و سالمندی، بهداشت و سلامت زنان، سلامت مردان، بلوغ نوجوانان، رشد کودک و دوره جنینی اطلاعاتی قابل اعتماد و جامع به دست بیاورید.

ژین طب در آرزوی تندرستی، شادی و بهبود شرایط سلامت تمام جامعه است و در راستای این هدف از هیچ کوششی برای افزایش سطح دانش مهم‌ترین رکن جامعه یعنی خانواده دریغ نخواهد کرد.