بوران یک جای خالی برای شما دارد!

محیط پویا

کار گروهی

یادگیری و رشد

کار تخصصی

فرصت تجربه کاری در شرکت بوران مارکت

بسیاری از نویسندگان اعتقاد دارند که کارفرما به اندازه کافی برای زحماتشان ارزش قائل نیست که متاسفانه این تصور در اغلب مواقع درست است. این روزها اکثر کارفرماها کار تیم محتوا را براساس معیارهایی می‌سنجند که برای یک نویسنده حرفه‌ای دلسرد کننده است. با این حال شرکت‌هایی هم هستند که ارزش کار نویسنده‌ها را درک می‌کنند که بوران مارکت یکی از این شرکت‌هاست. بوران مارکت یک استارتاپ در حوزه تجهیزات پزشکی‌ است که سایت‌های متعددی دارد و به نویسنده‌های حرفه‌ای با قلمی شیوا نیاز خواهد داشت. بی‌شک تجربه کاری در بوران مارکت تجربه‌ای به یاد ماندنی است؛ تلفیقی از کار با یک تیم حرفه‌ای و به روز کردن دانش سازمانی و تخصصی در حوزه تولید محتوا که شما از آغاز روند مصاحبه کاری در شرکت بوران مارکت این مهم را به خوبی احساس خواهید کرد. تیم مدیریت بوران مارکت تلاش می‌کند که تجربه‌ کاری در شرکت بوران مارکت، جزو بهترین تجربه‌ها برای اعضای تیم باشد. اما به عنوان یک نویسنده محتوا چه انتظاراتی از شما داریم؟ بهتر است قبل از پاسخ به این پرسش با بوران مارکت بیشتر آشنا شوید.

معرفی شرکت بوران مارکت

بوران مارکت یک شرکت فعال در حوزه لوازم پزشکی است که به طور تخصصی ارائه محصولات سلامت محور با تمرکز بر کالاهای تکنولوژیک مربوط به فیزیوتراپی خانگی (زانوبند طبی، کمربند طبی و …) را در دستور کار خود قرار داده است. محصولات بوران مارکت در حال حاضر به صورت آنلاین به سراسر ایران فرستاده می‌شوند. به گونه‌ای که امروزه بوران مارکت از بزرگترین شرکت‌ها در این حوزه به شمار می‌آید. بوران مارکت از دپارتمان‌های مختلفی تشکیل شده که به دلیل ماهیت فروش آنلاین، بخش دیجیتال مارکتینگ بوران مارکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تیم دیجیتال مارکتینگ مغز متفکر بوران مارکت است و  افرادی خبره در این حوزه مشغول به کارند. بیراه نیست اگر بگوییم فعالیت در این بخش از بوران مارکت، تجربه کاری بی نظیری را برایتان رقم خواهد زد.  

شرح موقعیت شغلی

در تیم دیجیتال مارکتینگ بوران مارکت، فرصتی جدید برای همکاری با یک کارشناس تولید محتوا فراهم آمده است. در این موقعیت شغلی، قرار است در تولید محتوای چند سایت با تیم ما همکاری داشته باشید.

شرح موقعیت شغلی

. تسلط بر نوشتن محتوای تخصصی
. پزشکی
. توانایی ریسرچ
. آشنائی با سئو
. خلاقیت در نوشتن
. آشنایی با انتشار پست در وردپرس

اگر به نویسندگی علاقه‌مند هستید و از طرفی مهارت‌های ذکر شده را دارید، تجربه کاری در بوران مارکت را از دست ندهید و فرم زیر را تکمیل کنید. پس از بررسی‌ رزومه‌ها‌، متقاضیان منتخب، برای مصاحبه کاری در شرکت بوران مارکت دعوت می‌شوند.

251 رای –  5 از 5

فرم درخواست همکاری

مشخصات فایل: pdf، حجم فایل کمتر از 20 مگابایت
دکمه بازگشت به بالا