بیماری های مفصلیتغذیه و سلامت خانواده

خرید زانوبند زاپیامکس از نمایندگی های مجاز

خرید زانوبند زاپیامکس با امکان ارسال سریع، محصول را به دست بیمار رسانده و او را از درد زانو خلاص می‌کند. زانودرد عارضه‌ای بسیار آزاردهنده است که گاهی افراد را از انجام فعالیت‌های روزانه بازمی‌دارد. به همین دلیل درمان زانودرد بسیار مهم و حائز اهمیت است. روش‌های مختلفی برای کاهش یا درمان زانودرد وجود دارد. یکی از شایع‌ترین روش‌های درمانی که بسیار از متخصصان و پزشکان به آن اصرار دارند روش‌های تهاجمی (جراحی) است، اما همانطور که می‌دانید جراحی عوارض بسیار زیادی در پی دارد. به همین دلیل استفاده از برخی روش‌های بی‌خطر به نفع انسان است.

یکی از روش‌های مطمئن برای کاهش دردهای موضعی زانو، استفاده از متدهای مربوط به الکتروتراپیست. دستگاه‌های الکتروتراپی با استفاده از امواج صوتی، امواج الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی، اعصاب و عضلات را تحریک و به بهبود آنان کمک می‌کنند. اگر بخواهیم از دستگاه‌های الکتروتراپی موجود در ایران صحبت نماییم، باید به تکنولوژی UIC و جدیدترین نسل این دستگاه‌ها یعنی زانوبند زاپیامکس اشاره نماییم، اما چرا زانوبند زاپیامکس؟ زاپیامکس را از کجا بخریم؟ قیمت زانوبند زاپیامکس چقدر است؟ نمایندگی زانوبند زاپیامکس کجاست؟ ما در این مقاله راهنمای خرید زاپیامکس را به طور کامل آورده‌ایم.

خرید زانوبند زاپیامکس آلمان فقط با کد رجیستری

هشدار: مواظب کلاهبردارانی که از شما درخواست پیش پرداخت جهت خرید زاپیامکس دارند باشید. محصولات آنها تقلبی است و شما بعدا دسترسی به آنها ندارید. در هرکجای ایران هستید بعد از تحویل محصول و چک نهایی و کد رجیستر آن اقدام به پرداخت نمایید.

سه برتری زانوبند زاپیامکس آلمان برای درمان زانودرد

متاسفانه سبک زندگی مدرن و عدم تحرک باعث شده تا حدود 80 درصد مردم جامعه با مشکلات مربوط به زانودرد مواجه شوند. علت‌های مختلفی نظیر آرتروز، پارگی رباط، مینسیک و… باعث درد در ناحیه زانو می‌شود. اینجاست که افراد در پی یافتن زانوبند مناسب هستند. زانوبندهای طبی بسیار زیادی با نام‌های مختلف نظیر: زانوبند طبی برای آرتروز، زانوبند طبی برای پارگی رباط، زانوبند طبی برای مینسیک و زانوبند برای کشکک در بازار وجود دارد، اما آیا واقعا این زانوبندها به درمان دردهای زانو کمک می‌کنند؟

خیر؛  زیرا این زانوبندها تنها درد فرد را برای چند ساعتی تسکین می‌دهند. بهترین زانوبند برای دردهای زانو که علاوه بر تسکین، موجب درمان می‌شود زانوبند زاپیامکس است. این زانوبند سه برتری مشخص نسبت به دیگر زانوبندهای معمولی دارد.

زانوبند زاپیامکس با ترکیب سه فناوری اولتراسوند (Ultransound)، اینفرارد (Infrared) و کلاک پالس (Clock Pluse) به درمان و تسکین دردهای زانو کمک بسیار زیادی کرده است. تکنولوژی UIC تاثیرات خوبی برروی درد دارد و باعث تسکین آنها می‌شود. این در حالی است که امروزه فیزیوتراپ‌ها در سرتاسر دنیا از این فناوری نوظهور برای کاهش درد مراجعان خود استفاده می‌کنند.

هریک از سه فناوری بالا به صورت کاملا مجزا می‌توانند عملکردی خوبی در بهبود و تسکین درد زانو داشته باشند. در زانوبند زاپیامکس این سه فناوری (UIC) با یکدیگر ادغام شده و کار می‌کند. به همین دلیل است که با بستن زانوبند زاپیامکس درد با سرعت بالایی تسکین و بهبود می‌یابد.

تکنولوژی فراصوت در زانوبند زاپیامکس

در نسل جدید زانوبندهای ضد درد از تکنولوژی فراصوت بهره گرفته شده است. در این فناوری از امواج اولتراسوند استفاده می‌شود  که با کاهش التهاب، درد، تورم و گرفتگی، زانودردهای مزمن را درمان می‌کند.

کاربرد تکنولوژی مادون قرمز برای کاهش درد زانو

اشعه مادون قرمزی راهی برای درمان زانودرد-ژین طب

اشعه مادون قرمز از دیرباز تا به امروز در موارد مختلفی در پزشکی و غیرپزشکی کاربرد داشته و دارد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه از این امواج در فیزیوتراپی‌ نیز استفاده می‌شود.

اشعه مادون قرمز برخلاف ماوراء‌بنفش به بدن و بافت سلول‌ها آسیبی وارد نمی‌کند. در حقیقت این اشعه نه تنها عارضه‌ای ندارد، بلکه به سلول‌های بدن کمک می‌کند تا توانایی ترمیم و بازسازی به دست بیاورند. از طریق اشعه مادون قرمز جریان خون در بدن افزایش پیدا کرده و در نتیجه بافت‌های عمیق بدن به سرعت بهبود پیدا می‌کنند. این فرآیند در نهایت باعث تسکین درد در بافت آسیب دیده یا دارای درد می‌شود.

هنگامی که اشعه مادون قرمز به سلول‌های بدن اصابت می‌کند، توسط مولدهای انرژی سلول یعنی میتوکندری‌ها جذب می‌شود. این امر متابولیسم سلولی را افزایش داده و همین امر موجب تحریک عضلات، استخوان، پوست و بافت‌های زیرجلدی می‌شود.

بیشتر بخوانید: زاپیامکس زانوبند UIC؛ بهترین راه درمان زانو درد در خانه

کلاک پالس چیست و چگونه به درمان زانودرد کمک می‌کند؟

تکنولوژی کلاک پالس در الکتروتراپی از یک دستگاه الکتریکی که پالس‌های الکتریکی را به شکل کلاک پالس یا پالس ساعت به بدن انتقال می‌دهد، استفاده می‌شود. تکنولوژی کلاک پالس به‌کاررفته در زانوبند زاپیامکس به‌صورت ریتم‌های دقیق و هماهنگ باعث ماساژ عضلات به طور خارق‌العاده‌ای می‌شود.

تحریک الکتریکی بافت‌ها به منظور بهبود روند عضلات و بازسازی بافت‌ها صورت می‌گیرد. الکتروتراپی یک روش بسیار مرسوم در درمان فیزیوتراپی است که از گذشته تا به امروز از آن استفاده می‌شود. الکتروتراپی  توسط برخی از متخصصین توانبخشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی از مزیت‌های الکتروتراپی

 • درمان زانوبند با کلاک پالس
 • بهبود گردش خون
 • رفع اسپاسم‌های عضلانی
 • حفظ و بهبود دامنه حرکتی
 • کنترل و کاهش درد
 • کمک به ترمیم زخم‌ها

مدت زمان تاثیرگذاری زانوبند زاپیامکس چقدر است؟

قبل از اینکه راهنمای خرید زاپیامکس را مطالعه کنید و آن را بخرید احتمالا این سوال در ذهن شماست که مدت زمان تاثیرگذاری زاپیامکس چقدر است؟

با توجه به نوع و میزان گستردگی آسیب زانو، زمان استفاده از زانوبند زاپیامکس را می‌توان مشخص کرد. برخی از بیماری‌ها مانند آرتروز درجه ۳ نیاز ضروری به جراحی دارند و زانوبند نقش توانبخشی را دارد، ولی در بیشتر اوقات دردهای زانو با استفاده از زاپیامکس تسکین و سپس درمان خواهند شد. عموما زمان استفاده در هر مرتبه بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است. با شروع بهره برداری از زانوبند زاپیامکس میزان دردها بعد از دو هفته کاهش چشم‌گیری پیدا می‌کنند و بعد از گذشت یک ماه دیگر اثری از درد زانو وجود نخواهد داشت. با خرید زاپیامکس از شر دردهای مزمن زانو پس از چندماه خلاص شوید.

خرید زانوبند زاپیامکس را فقط از نمایندگی های رسمی

احتمالا با خواندن مزیت‌های بالا به فکر خرید زانوبند طبی زاپیامکس افتاده‌اید و نمی‌دانید باید آن را چگونه تهیه کنید؟ در این راهنمای خرید زاپیامکس، روش خرید زاپیامکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای خرید اینترنتی زانوبند زاپیامکس می‌توانید از طریق وبسایت‌های معتبر اقدام کنید.

 امکان خرید زاپیامکس در تهران از طریق روش‌های آنلاین و حضوری وجود دارد. اگر خارج از تهران هستید خرید زاپیامکس در شهرستان نیز از طریق سایت‌های معتبر امکانپذیر است. با خرید این محصول در شهرستان می‌توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید. نحوه ارسال زاپیامکس به سراسر کشور بسیار راحت بوده و پس از سفارش شرکت آن را طی مدت زمان کوتاه از طریق نمایندگان فروش اختصاصی به دست شما می‌رساند.

قیمت زانوبند زاپیامکس چقدر است؟

با وجود اینکه زاپیامکس بهترین مارک زانوبند طبی است، قیمت زاپیامکس به نسبت قیمت یک زانوبند طبی بسیار مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر است. ارزان‌ترین قیمت زاپیامکس متعلق به نمایندگی‌های فروش این محصول است. نحوه پرداخت هزینه زاپیامکس به صورت آنلاین بوده و باید از طریق یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب که دارای رمز دوم نیز هست انجام شود.

زانوبند زاپیامکس مناسب کدام گروه سنی است؟

زانوبند زاپیامکس دوستدار بزرگسالان-ژین طب

زانوبند زاپیامکس برای گروه سنی بزرگسال که به زانودرد مبتلا هستند، مناسب است. این زانوبند برای این افراد  علاج زانودردهای مختلف است. در واقع بزرگسالان با خرید یک زانوبند زاپیامکس می‌توانند در هزینه‌های ماهیانه خود صرفه‌جویی کنند.

آموزش استفاده از زانوبند زاپیامکس

زانوبندی ضددرد زاپیامکس از یک پد یک تکه و مستطیل شکل و قابل انعطاف و محکم ساخته شده است. بخش داخلی این زانوبند با الیاف ویژه‌ای ساخته شده و از ایجاد عرق هنگام استفاده جلوگیری می‌کند. پد مستطیل شکل زانوبند زاپیامکس که تکنولوژی UIC در آنها نهفته است به دور زانو بسته می‌شود. نقطه اتصال زانوبند زاپیامکس به صورت چسبی است. به همین دلیل سایزهای مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. این کمربند برقی به همراه کابل و آداپتور به راحتی با برق خانگی کار می‌کند و از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان است. این زانوبند برای درد زانو بسیار مناسب بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد. در حقیقت استفاده از آن برای بیمار بسیار راحت است.

عوارض استفاده از زانوبند زاپیامکس چیست؟

افراد مبتلا به عارضه‌ها و حساسیت‌های پوستی ممکن است با بستن این زانوبند دچار حساسیت پوستی، قرمزی و خارش در ناحیه زانو شوند. در برخی از موارد نادر ممکن است شدت جریان الکتریکی برای برخی افراد بیشتر از حد باشد. تاثیرات فناوری UIC برروی جنین هنوز ناشناخته است. به همین دلیل بهتر است زنان باردار از این زانوبند استفاده نکنند. بیماران قلبی نیز بهتر است قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنند.

منبع
healthline.com

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

 1. ممنون از اطلاع رسانی خوبتون در مورد زانوبند زاپیامکس. من سفارش دادم و به دستم رسید . شروع کردم به استفاده. حالا بعد دوهفته گزارش تکمیلیو می دم خدمتتون.

 2. شما بهتره دراز کش از زانوبند زاپیامکس استفاده کنید تا پا صاف باشه. البته من دکتر نیستم ولی دکتر به خودم این توصیه رو کرد.اینجوری خیلی زود اثرشو میبینی.

 3. جناب هاشمی عزیز استفاده از زانوبند زاپیامکس خیلی راحته. فقط کافیه زانوبند رو روی زانوتون ببندید و اون زائده های چسبی رو محکم کنید . بعدم اداپتور رو به برق بزنید. البته درازبکشدی موقع استفاده تاثیرش بیشتره گمونم

 4. نحوه استفادشو لطف می کنید یه بار شرح بدید یا اگر ویدیویی هست بگید بریم ببینیم.

 5. این زانو بند رو من تازه خریدم . اوایل نشسته استفاده می کردم. تازه فهمیدم باید درازکش استفاده کنم. قابل توجه کسایی که مثل من تا حالا اشتباه استفاده می کردن

 6. سلام. گارانتی زانوبند شامل سرقت هم میشه؟ دزد ماشینمو زده و زانو بند با جعبش تو ماشین بوده که اونم برده. ایا گارانتی شاملش میشه یا باید دوباره سفارش بدم؟

 7. تکنولوژی همیشه جذابه. راستش من زاپیامکس پدرمو بستم و امتحان کردم. بعد از یه ساعت انگار زانوم روغنکاری شده بود. برای تست تکنولوزی بود البته. منتظر چشمه بعدی تکنولوژی هستیم.

 8. کاش کمی قیمتش پایین تر بود و میتونستم برای دو تا زانو بخرمش. البته احتمالا مشکل از قیمت زاپیامکس نیس و مشکل از جیب ماست

 9. سلام من زاپیامکس رو خریدم و سفارشم خیلی زود به دستم رسید. خیلی واسم جالب بود چون سایت‌های دیگه واسه ارسال و تحویل محصول خیلی لفتش میدن.

 10. زانوبند زاپیامکس نسبت به قیمتش جنس و دوام و همچنین کیفیت خیلی خوبی داره و بعده چند وقت استفاده شل و ول نمیشه. من از خریدم راضیم. ممنونم از سایت شما بابت این محصول عالی و پشتیانی خوبتون.

 11. من فروشنده لوازم پزشکی هستم تو شهر نورآباد فارس. این نوع جدید زانوبندو زیاد درخواست داریم. در خواست نمایندگی میشه داد؟ چجوریه روالش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا