دسته‌بندی نشده

قرص آوودین برای دیسک کمر؛ عصاره‌ای تسکین دهنده از دل طبیعت

قرص آوودین برای دیسک کمر یکی از ترکیبات گیاهی موثر برای تسکین درد کمر و سیاتیک است. امروزه کمر درد به یک معضل همگانی تبدیل شده و بزرگ و کوچک کمابیش درگیر این مشکل هستند. در این میان درمان‌های گوناگونی وجود دارد که با توجه به میزان درد و آسیب به کار گرفته می‌شود. با توجه به عوارض قرص‌های موجود در داروخانه‌ها  همگان می‌کوشند تا کم عارضه‌ترین و در عین حال آسانترین راه را بیابند. در این مقاله از مجله علمی پزشکی ژین طب به معرفی قرص آوودین برای دیسک کمر می پردازیم.

قرص آوودین برای دیسک کمر چیست و چه ترکیبی دارد؟

این قرص را از بهترین قرص‌های گیاهی بازسازی مفاصل می‌دانند. به گونه‌ای که با مصرف این قرص می‌توان دردهای ناشی از آرتروز  و التهاب ایجاد شده در ناحیه مفصل را کنترل کرد. در این قرص، از عصاره آووکادو و سویا استفاده شده است. در این قرص به تفکیک می‌توان به سیصد گرم ترکیب عصاره آووکادو و سویای غیر صابونی شده، صد گرم عصاره زنجبیل و 400 میلیگرم ویتامین D3 اشاره کرد. باید گفت عبارت غیر صابونی شده به ترکیبی شیمیایی اشاره دارد که برای اینکه خاصیت ضد التهابی به دست آورد باید این فرایند را طی کند.

قرص آوودین برای دیسک کمر و کاربردهای دیگر

قرص آوودین برای دیسک کمر و مواد طبیعی | ژین طب

از آنجا که قرص و کپسول آوودین ویژگی‌های ضد التهابی دارد برای اصلاح بیرون زدگی دیسک کمر موثر خواهد بود. البته نباید انتظار داشت که این عارضه با مصرف این قرص کاملا درمان شود اما می‌تواند نقش موثری در کاهش درد و التهاب ایفا کند. همچنین این قرص برای عارضه‌های دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا آوودین برای بازسازی مفاصل مفید است؟

این ویژگی لحاظ شده برای قرص آوودین به توانایی آووکادو و سویا برای جلوگیری از تخریب سلول باز می‌گردد. به گونه ای که این مواد ضمن کاهش التهاب و محافظت از بافت‌ها  به بازسازی همزمان مفاصل نیز کمک می‌کنند که در این میان ویتامین D موجود در ترکیب این قرص نقش بسیار موثری ایفا می‌کند.

قرص آوودین برای سیاتیک چه تاثیری دارد

سیاتیک حاصل اسپاسم عضلات است. به گونه‌ای که اسپاسم عضله باعث می‌شود اکسیژن زیادی در درون عضله صرف شود. این اسپاسم بر ریشه حسی فشار وارد می‌کند. اعصابی که در مسیر عصب هستند تحت تاثیر خواهند بود.پس از خاصیت ضد التهابی قرص آودین برای کاهش التهاب و درد در ناحیه سیاتیک کاربرد خوبی دارد.

عوارض قرص آوودین چیست؟

معمولا قرص‌هایی از این دست با ترکیبات گیاهی عوارض چندانی ندارند و مصرف کنندگان نیز مشکل خاصی را گزارش نکرده‌‍اند. درکل باید گفت ترکیب آووکادو و سویا  ترکیبی کم عارضه است.  البته برخی احتمالات در مورد واکنش این قرص به داروهای همزمان وجود دارد. پس پیش از مصرف قرص، پزشک را در جریان داروهای دیگری که مصرف می‌کنید قرار دهید؛ زیرا ممکن است ناراحتی گوارشی، تهوع و استفراغ و سردردهای میگرنی به سراغتان بیاید. یکی از مشکلات احتمالی بروز حساسیت‌ها خواهد بود؛ زیرا برخی افراد با سویا و زنجبیل حساست دارند و ممکن است افراد را با مشکلاتی رو‌به‌رو نماید.

بهترین زمان مصرف قرص آوودین

حتما شنیده اید که قرص را با معده خالی مصرف نکنید. این توصیه درباره قرص آوودین هم صدق می کند و لازم است این قرص را بعد از غذا مصرف کنید. میزان مصرق برای این قرص روزانه یک عدد به همراه آب فراوان است و اگر مصرف قرص روزانه با وقفه مواجه شد برای جبران قرص های عقب افتاده از مصرف چند عدد از این قرص باهم بپرهیزید.

قرص آوودین و فشار خون

مواد که در این قرص به کار رفته‌اند هرکدام به طور جداگانه فشار خون را پایین می‌آورند. زنجبیل، اووکادو و سویا پس از مصرف باعث کاهش فشار خون خواهند شد. البته هنوز در این زمینه اطلاعات علمی به ما نرسیده و همه این گفته‌ها بر اساس شواهد تجربی است. پس بهتر است اگر مشکلات فشار خون دارید و قرص فشار می‌خورید، حتما مراقب فشار خونتان باشید و فشار را مدام کنترل کنید.

کمربند پلاتینر، موثر تر از قرص‌های گیاهی و شیمیایی

قرص آوودین برای دیسک کمر و کمربند پلاتینر | ژین طب

بالاخره قرص قرص است و دردسرهای خاص خودش را دارد چه شیمیایی و چه گیاهی. امروزه روش‌های بسیار مقبول تری در حوزه درمان ارائه شده که حاصل نوآوری و تحقیقات دانشمندان حوزه تکنولوژی پزشکی است. یکی از این محصولات کمربند پلاتینر است.

کمربند پلاتینر با داشتن سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) به کمربند UIC مشهور است. این سه تکنولوژی از جمله بی‌خطرترین و موثرترین فناوری‌های پزشکی و فیزیوتراپی هستند. به طور معمول درد سیاتیک در اثر فشار، ضربه یا فعالیت شدید ایجاد می‌شود که به آسیبی در عصب سیاتیک منجر شده‌اند. در این مواقع دردی از انتهای ستون فقرات تا زیر زانو احساس می‌شود که بسیار دردناک و ناتوان‌کننده است.

خوشبختانه باید گفت که کمربند پلاتینر برای تسکین دردهای ناشی از سیاتیک نیز مناسب است؛ زیرا در اثر فشرده‌سازی، محدود شدن فضای عصب یا ضربه به آن، عضلات و بافت‌های اطراف سیاتیک دچار التهاب، تورم و گرفتگی می‌شوند. همچنین در هنگام درد بیمار کمتر حرکت می‌کند و همین موضوع نیز باعث گرفتگی‌های بیشتر خواهد شد. استفاده از کمربند uic پلاتینر با سه تکنولوژی پیشرفته باعث رفع اسپاسم‌های عضلانی، التهابات بافتی و تسکین قابل توجه درد ناشی از سیاتیک خواهد شد.

پرسش‌های مطرح در زمینه قرص آوودین برای دیسک کمر

 

آیا قرص گیاهی از شیمیایی بهتر است؟

بله . مصرف داروهایی مانند قرص آوودین برای دیسک کمر عوارض کمتری در پی خواهد داشت.

قرص آوودین برای دیسک کمر ساخت چه کشوری است؟

این قرص ساخت ایران است و آن را با نام تجاری هولستیکا می‌شناسند.

این قرص را در هر شرایطی می توانم مصرف کنم؟

بهتر است قبل از استفاده از قرص آوودین برای دیسک کمر با پزشک مشورت کنید. به ویژه این موضوع در مورد زنان باردار و افراد با بیماری های زمینه‌ای مهم‌تر به نظر می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا