دسته‌بندی نشده

دموکرافت- Democroft معجزه‌ای برای افرادی که از جوش‌های خود خسته شدند

دستگاه دموکرافت محصولی پوستی جدید و بسیار کارآمدی است که به دو تکنولوژی فوق‌العاده مجهز شده‌است. این دو تکنولوژی شامل Blue Light و الکترواستاتیک است که عملکرد بسیار خاصی بر روند درمان جوش‌ها دارند. همچنین استفاده از دموکرافت باعث جلوگیری از ایجاد آکنه‌های جدید، تسریع روند درمان آسیب‌های پوستی و طراوات آن خواهد شد.

شناخت اثرات، روند کارکرد، دوره مصرف و تاثیرگذاری دموکرافت باید به صورت کامل مشخص شود. این کار باعث روشن شدن اثرات democroft بر پوست و آشنایی کامل با این دستگاه خواهد شد. به همین دلیل در این مقاله از ژین طب به بررسی دموکرافت به عنوان درمانی غیرتهاجمی برای آکنه‌ها اشاره خواهیم کرد.

آشنایی با تکنولوژی‌های به کار رفته در دموکرافت؛ آیا واقعا دموکرافت اثرات درمانی و پیشگیری از ایجاد جوش دارد؟

دو تکنولوژی به کاررفته در دموکرافت (democroft) شامل blue light و الکترواستاتیک است. هر کدام از این دو تکنولوژی اثرات خاصی دارند که بر روند ایجاد جوش و درمان آن تاثیر می‌گذارند. به طور کلی نوردرمانی یا LED درمانی روشی نوین اما بسیار موثر برای درمان و مراقبت از پوست است که با طول موج‌های مختلف از جمله آبی، قرمز و حتی مادون قرمز انجام می‌شود. در این مقاله با کارکرد خاص این دستگاه درمانی برای آکنه‌ها و حتی مراقبتی پوست آشنا خواهیم شد.

تکنولوژی blue light چیست؟ آیا این نور خواص درمانی برای پوست دارد؟

دموکرافت دستگاهی با دو تکنولوژی خاص الکترواستاتیک و بلولایت|ژین طب

طبق تحقیقاتی که در سراسر دنیا روی طول موج‌های مختلف صورت گرفته است، نور آبی یا blue light اثرات مفیدی روی سلول‌های پوست می‌گذارد. طول موج blue light به کار رفته در democroft حدود 415 نانومتر است که ایمنی و خواص درمانی زیادی دارد.

طول موج 415 نانومتر با نفوذ به لایه‌های سطحی و عمقی پوست باعث درمان این بخش‌ها خواهد شد. همچنین در مورد blue light باید بگوییم که بر مدیریت تدریجی جوش‌ها اثر دارد. زیرا این طول موج از نور باکتری Propionibacterium acnes یا P. acnes که عامل ایجاد آکنه پوست است را از بین می‌برد. باید اشاره کنیم که blue light با نفوذ به عمق پوست (بخش درم- dermis) از تولید عرق و چربی اضافی جلوگیری خواهد کرد.

موارد استفاده از blue light برای مشکلات پوستی مختلف؛ آیا همه می‌توانند از بلولایت استفاده کنند؟

امروزه از blue light در موارد مختلفی استفاده می‌کنند. زیرا این طول موج بی خطر اما موثر اثرات درمانی زیادی بر پوست می‌گذارد. از اثرات بسیار عالی طول موج blue light می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیشگیری از ایجاد آکنه‌های جدید
 • کاهش التهاب جوش‌های ایجادشده
 • به حداقل رساندن تغییر رنگ پوست
 • کاهش منافذ
 • بهبود بافت‌های آسیب‌دیده

باید اضافه کنیم که blue light باعث می‌شود که غدد چربی، ترشحات کمتری تولید کنند. در این حالت پوست پاکیزه‌تر می‌ماند.

تکنولوژی الکترواستاتیک چیست؟ آیا این فناوری همان یون درمانی است؟

تکنولوژی الکترواستاتیک روشی است که در آن با استفاده از یون‌های مثبت و منفی باعث ایجاد اثراتی روی پوست می‌شوند. به همین دلیل در دموکرافت از دو دسته شاخه استفاده شده‌است که یک دسته مربوط به یون‌های مثبت و دسته دیگر یون‌های منفی است. لازم به ذکر است که در اغلب منابع پزشکی و تحقیقاتی از الکترواستاتیک یا یون درمانی به عنوان روشی عالی برای درمان قطعی آکنه پوست یاد می‌کنند.

به طور کلی تمام ذرات موجود در جهان هستی دارای بار مثبت و منفی هستند. زیرا همه مواد از یون تشکیل شده‌اند و این موضوع برای پوست نیز صادق است. در ادامه با نحوه اثرگذاری یون‌های مثبت و منفی دموکرافت به عنوان درمان غیرتهاجمی پوست خواهیم شد.

مکانیزم اثر الکترواستاتیک در دموکرافت؛ آیا این فناوری باعث فعالیت ضدمیکروبی باکتری‌ها می‌شود؟

نحوه اثرگذاری الکترواستاتیک بر پوست به دو صورت است که عبارتند از:

 • جریان الکتریکی: در این جریان الکتریکی حرکت یون‌ها در سراسر غشاء پوست تحت تاثیر مستقیم یک میدان الکتریکی قرار می‌گیرد. به همین دلیل در دموکرافت از دو الکترود (شاخه) کاتد و آند (مثبت و منفی) استفاده شده‌است. با کمک این میدان الکتریکی، یون‌ها و ذرات آزاد دارای بار منفی یا مثبت در داخل پوست با کمک الکترودهای کاتد و آند جذب و سپس از پوست دفع می‌شوند.
 • الکترواسمز: این جریان حجمی به خواص فیزیکوشیمیایی مولکول‌ها و قطبیت جریان اعمال‌شده بستگی دارد. در این حالت زمانی که بارهای منفی روی کاتد (منفی) قرار می‌گیرند، از طریق پوست به سمت آند حرکت می‌کنند.

در این حالت رادیکال‌های آزاد یا همان یون‌های مثبت و منفی که آزادانه در پوست قرار دارند جذب الکترودها می‌شوند. وجود رادیکال‌های آزاد باعث جذب مواد مغذی به خود می‌شوند که در این حالت مواد مغذی به پوست نمی‌رسد. در مورد نحوه کارکرد تکنولوژی الکترواستاتیک در دموکرافت باید بگوییم که با قرارگیری این دستگاه روی پوست، حسی مانند مور مورشدگی در پوست ایجاد خواهد شد.

اثرات خاص الکترواستاتیک بر پوست چیست؟ این تکنولوژی بر روند تغذیه پوست اثر دارد؟

از اثرات مفید الکترواستاتیک موجود در دموکرافت باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • نفوذ یون‌های مثبت و منفی در عمق چند میلی‌متری پوست
 • بارهای منفی روی کاتد (-) قرار می‌گیرند و از طریق پوست به آند حرکت می‌کنند.
 • یون‌های مثبت روی آند (+) قرار می‌گیرند و از طریق پوست به کاتد حرکت می‌کنند.
 • نفوذ عمیق رطوبت و سایر مواد مغذی به اعماق پوست

این روند باعث بهبود وضعیت پوست و درمان قطعی آکنه‌ها خواهد شد.

به کار بردن Red light در دموکرافت برای اثرگذاری بیشتر بر درمان آکنه‌های پوست

تاثیر بسیار خوب red light  و blue light در درمان جوش‌ها|ژین طب

از red light با طول موج‌های کوتاهی که دارد برای اصلاح سطح پوست استفاده می‌کنند. به طور کلی red light باعث تحریک سلول‌ها به ترمیم زخم، افزایش گردش خون و به حداقل رساندن جای زخم‌ها می‌شود.

توجه داشته باشید که red light و blue light باهم تفاوت دارند. یکی از تفاوت‌های طول موج آبی و قرمز در میزان قدرت و نفوذ طول موج آن‌هاست که به همین دلیل اثرات متفاوتی بر پوست می‌گذارند. به عنوان مثال نور قرمز نسبت به blue light به عمق کمتری از پوست نفوذ می‌کند و این فرآیند باعث تحریک کلاژن‌سازی و کاهش التهاب پوست خواهد شد.

استفاده از red light و blue light در دموکرافت چه اثراتی دارد؟

استفاده از red light و blue light در کنار هم در دموکرافت باعث اثرات درمانی فوق‌العاده‌ای می‌شود. البته باید اشاره کنیم که به همین دلیل نور ساطع‌شده از دموکرافت به رنگ بنفش دیده می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که این دو طول موج باهم ترکیب نمی‌شوند و اثرات جداگانه‌ای روی پوست دارند. تنها از لحاظ دیداری بنفش به نظر می‌رسد. از اثرات red light و blue light بر پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درمان آکنه‌ها
 • پیشگیری از تولید آکنه‌های جدید
 • کاهش التهاب جوش‌ها
 • کاهش لک و تیرگی ناشی از جوش‌ها

پزشکان معتقدند که red light و blue light مکمل یکدیگر هستند و بهتر است که باهم استفاه شوند.

موارد استفاده از دموکرافت؛ چه افرادی می‌توانند از democroft به عنوان درمان قطعی آکنه استفاده کنند؟

پوست از جمله قسمت‌های بدن است که دچار مشکلات مختلفی می‌شود. اما یکی از مشکلات مهم پوست، ایجاد جوش‌هایی‌است که هر کدام روش درمانی خاصی دارند. اما دموکرافت با تاثیرگذاری بر انواع جوش‌ها کار را برای افراد راحت کرده‌است. به طور کلی از دموکرافت در درمان و پیشگیری از ایجاد جوش‌های زیر می‌توان استفاده کرد:

 • جوش سر سیاه
 • جوش سر سفید
 • پاپول
 • پاسچول

همچنین این دستگاه با داشتن red light به التهاب و رفع لک و تیرگی ناشی از جوش‌ها کمک می‌کند.

ضرورت استفاده از دموکرافت برای درمان قطعی جوش‌ها چیست؟

از دلایل استفاده از دستگاه دموکرافت در درمان قطعی جوش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درمان پوست صورت با روشی غیرتهاجمی اما موثر
 • درمان مشکلات ناشی از جوش‌ها در خانه
 • درمانی مناسب برای افرادی که از صابون‌ها و شوینده‌های مختلف ضدجوش استفاده کرده‌اند اما نتیجه نگرفته‌اند.
 • مناسب برای افرادی که از لوسیون‌ها و کرم‌های ضد جوش استفاده کرده‌اند و از اثرگذاری آن‌ها راضی نبوده‌اند.
 • افرادی که حوصله استفاده از شوینده‌های پوستی مختلف را ندارند.
 • افرادی که به دنبال روش‌های سریع درمان جوش هستند.

پس می‌توان این گونه گفت که استفاده از دموکرافت راه‌حلی عالی و بدون عوارض برای جوش‌های صورت است.

مزایای استفاده از دموکرافت برای پوست و درمان قطعی آکنه‌ها؛ پوست خود را با دموکرافت دریابید

تاثیر دموکرافت بر درمان جوش‌های صورت|ژین طب

خرید دموکرافت و استفاده از این دستگاه در خانه مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

1. بهتری درمان برای جوش‌های بیرون‌زده و آکنه‌های هنوز ایجادنشده

دموکرافت با نفوذ به منافذ و از بین بردن باکتری‌ها به درمان آکنه‌ها کمک می‌کند. به همین دلیل با از بین رفتن باکتری‌ها، فرد جوش جدید نمی‌زند. البته یکی دیگر از اثرات درمانی دموکرافت این است که تولید چربی پوست را کنترل می‌کند. زیرا برخی باکتری‌ها با افزایش تولید چربی در پوست باعث ایجاد لک، جوش و کدر شدن آن می‌شوند.

2. تحریک کلاژن سازی با کمک democroft؛ برگشت طراوت به پوست

یکی از دلایل اصلی ایجاد چین و چروک پوست، کاهش تولید کلاژن و الاستین است. این دو پروتئین که وظیفه ایجاد حالت کشسانی و ارتجاعی پوست را برعهده دارند، با افزایش سن در بدن کاهش می‌یابند. در این حالت در پوست خطوط ریزی ایجاد می‌شود. خرید دموکرافت و استفاده از آن با تحریک تولید کلاژن باعث کند شدن روند پیری خواهد شد.

3. درمانی بدون عوارض برای همه افراد؛ بدون ترس و لرز استفاده کنید

استفاده از دموکرافت هیچ ضرری برای پوست ندارد. زیرا در این دستگاه از تکنولوژی‌های کاملا بی خطری استفاده شده‌است. تکنولوژی blue light و الکترواستاتیک و حتی red light، هیچ کدام اثرات مخربی ندارند. به همین دلیل افراد مختلف با گروه‌های سنی و شرایط متفاوت می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

4. درمان پوست صورت در خانه؛ رسیدن به پوستی بدون آکنه و تیرگی با دموکرافت

یکی از بهترین و مهمترین مزایای دموکرافت، استفاده از آن در خانه است. زیرا خیلی از افراد به دلیل مشغله‌های کاری، تحصیلی و حتی هزینه‌ای به دنبال درمان مشکلات پوستی خود در خانه هستند. باید به شما این مژده را بدهیم که دموکرافت بهترین روش درمان پوست و آکنه در خانه است.

5. قابلیت حمل دستگاه و استفاده از آن در مکان‌های مختلف

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم democroft استفاده از آن در هرجایی است. زیرا این دستگاه با برق کار می‌کند که این روزها در هر جایی حداقل یک پریز برق وجود دارد. البته باید اشاره کنیم که سری کابل برق دموکرافت به صورت USB است. با این اوصاف می‌توانید از دموکرافت در اتومبیل خود نیز با کمک شارژرهای USB متصل به فندک کار کنید.

6. قیمت مناسب نسبت به سایر روش‌های درمانی؛ با کمترین هزینه به پوستتان برسید

همه می‌دانیم که درمان پوست و زیبایی آن یکی از پرخرج‌ترین روش‌های درمانی در سراسر جهان است. به همین دلیل اغلب افراد به دنبال کاهش هزینه‌های درمان پوست خود هستند و از طرف دیگر می‌خواهند پوستی بی نقص داشته باشند. در اینجا باید اشاره کنیم که هزینه خرید آنلاین دموکرافت با توجه به مزایا و اثراتی که بر پوست می‌گذارد بسیار مناسب است.

7. خرید دموکرافت و استفاده از آن برای سال‌های طولانی

با خرید اینترنتی دموکرافت می‌توانید سال‌های طولانی از این دستگاه استفاده کنید. زیرا democroft به گونه‌ای طراحی شده‌است که بسیار مقاوم است و کارکردی ساده اما با تاثیرگذاری بالایی دارد.

8. درمانی با تاثیرگذاری بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن

یکی از مزایای مهم دموکرافت این است که به عنوان یک روش درمانی غیرتهاجمی پس از چند روز اثرات خود را روی پوست می‌گذارد. تنها در کمتر از یک هفته تعداد آکنه‌ها کمتر و جوش‌های جدید نیز ایجاد نمی‌شوند.

9. استفاده آسان، بدون درد و هدفمند از دموکرافت در خانه

نحوه استفاده از دموکرافت بسیار ساده است و به تشریفات خاصی نیاز ندارد. فقط کافی است که صورت خود را بشویید و خشک کنید. نکته جالب در مورد این دستگاه این است که به دلیل سایز کوچک و خوش دست آن، می‌توان در هر قسمت مختلف و خاص صورت از آن استفاده کرد.

دیگر مزایای خاص و کاربردی دستگاه دموکرافت چیست؟

مزایای خاص و کاربردی دموکرافت democroft برای پوست|ژین طب

از دیگر مزایای دموکرافت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمیز کردن عمیق پوست با از بین بردن باکتری‌های تولیدکننده آکنه
 • از بین بردن علائم التهابی پوست
 • ماساژ پوست با اثرات پالسی امواج یونی
 • ایجاد شادابی با پوست
 • سازگار با انواع پوست‌ها (خشک، چرب و مختلط)
 • ایجاد آرامش در پوست با امواج یونی
 • ایجاد شفافیت در پوست با کاهش چربی اضافی پوست و کنترل و درمان آکنه‌ها
 • کاهش لک‌های پوستی
 • کاهش استفاده یا مصرف آنتی بیوتیک‌های مصرفی و موضعی
 • مناسب برای تمام نواحی بدن
 • عدم ایجاد اسکار روی پوست با درمان جوش‌ها
 • مناسب برای انواع آکنه‌ها

در این حالت خرید آنلاین دموکرافت مزایای زیادی برای پوست ایجاد می‌کند.

نحوه استفاده از democroft به چه صورتی است؟ آیا باید تزریقی انجام دهیم یا کرمی استفاده کنیم؟

برای استفاده از دموکرافت باید صورت خود را بشویید. سپس دستگاه را به برق متصل کنید و آن را به پوست خود بچسبانید. هر روز باید 3 مرتبه از این دستگاه و هر دفعه 8 تا 10 دقیقه در هر قسمت از صورت استفاده کنید. پس تعیین زمان استفاده را خودتان تنظیم کنید. اما توجه داشته باشید که در هر بار استفاده باید دموکرافت را 10 دقیقه روی یک قسمت پوست قرار دهید و از تکان دادن دستگاه روی پوست خودداری کنید. زیرا اثرگذاری تکنولوژی‌های دموکرافت کاهش می‌یابند.

مراقبت‌های قبل و بعد از استفاده از دموکرافت چیست؟

نحوه استفاده از دموکرافت ساده است|ژین طب

برای استفاده از دموکرافت و افزایش اثرگذاری آن توصیه می‌شود که موارد زیر را رعایت کنید:

 • پوست خود را تمیز کنید، به صورتی که هیچ کرم یا مواد آرایشی روی آن وجود نداشته باشد.
 • برای تاثیرگذاری بهتر هر روز 3 مرتبه و هر بار 10 دقیقه از دستگاه روی هر قسمت استفاده کنید.
 • در حین استفاده از دستگاه، دست خود را ثابت نگه دارید و بعد از 10 دقیقه قسمت دیگر پوست را تحت درمان قرار دهید.

توجه داشته باشید که این نکات ساده باعث افزایش اثرگذاری دموکرافت روی آکنه‌ها خواهد شد.

دوره استفاده از دموکرافت؛ چه مدت طول می‌کشد که درمان با این دستگاه اثر بگذارد؟

دوره اثرگذاری دموکرافت بین چند روز تا یک هفته است. میزان این اثرگذاری به نوع جوش‌ها و شدت آن‌ها بستگی دارد. زیرا برخی افراد تعداد جوش‌های زیادی دارند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که در طول دوره استفاده از دموکرافت دیگر درمان‌های خود را از جمله داروهای خوراکی و موضعی را ادامه دهند.

موارد منع مصرف دموکرافت؛ چه افرادی نباید از این دستگاه استفاده کنند؟

استفاده از democroft برای همه مجاز است|ژین طب

خرید دموکرافت برای گروه‌های سنی با شرایط مختلف مجاز است. زیرا این دستگاه هیچ گونه خطر و ضرری برای افراد ندارد. تنها افرادی نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند که سوختگی شدید یا زخم‌های باز دارند. زیرا پوست این افراد بسیار حساس است. البته اشاره کنیم که این دسته از افراد نباید از سایر روش‌های درمانی دیگر نیز استفاده کنند.

خرید دموکرافت؛ بهترین روش تهیه و سفارش دموکرافت چیست؟

دموکرافت به عنوان یک درمان غیرتهاجمی برای آکنه‌ها معرفی شده است. زیرا این دستگاه از دو تکنولوژی بسیار پرکاربرد و بی خطر استفاده می‌کند. به همین دلیل خرید و سفارش دموکرافت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای خرید دموکرافت کافی است که به فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید. سپس محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید که هزینه خرید دموکرافت درب منزل از مشتری دریافت می‌شود. به همین دلیل نگران خرید آن نباشید. همچنین هزینه ارسال کالا رایگان است.

جمع‌بندنی نهایی در مورد خرید دموکرافت و استفاده از آن

Democroft دستگاهی مجهز به دو تکنولوژی LED درمانی و الکترواستاتیک است. در LED آن از دو طیف نور blue و red light استفاده می‌شود که خواص درمانی فوق‌العاده‌ای روی پوست دارند. در مقابل تکنولوژی الکترواستاتیک با کاربرد امواج یونی بر پوست اثر گذاشته و باعث پاکسازی عمیق پوست و تاثیر بر ذرات آزاد روی و درون آن خواهد شد.

پرتکرارترین سوالات در مورد خرید دموکرافت

1. قیمت دموکرافت چقدر است؟

قیمت این محصول 1,980,000 تومان تعیین شده‌است.

2. نحوه استفاده از دموکرافت چگونه است؟

برای استفاده در ابتدا صورت خود را بشویید. سپس دستگاه را به برق متصل کنید و آن را به صورت خود بچسبانید. در روز باید 3 مرتبه و بار 10 دقیقه برای هر قسمت پوست استفاده کنید.

3. آیا استفاده از دموکرافت برای همه مجاز است؟

بله. استفاده از دموکرافت برای همه مجاز است، بجز افرادی که سوختگی‌های شدید و زخم باز روی پوستشان دارند.

4. برای خرید آنلاین دموکرافت به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دموکرافت به فروشگاهی‌های اینترنتی معتبر مراجعه کرده و محصول را سفارش دهید. توجه کنید که هزینه خرید دموکرافت درب منزل دریافت می‌شود و هزینه ارسال ان رایگان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا