کسب و کار

زاپیامکس زانوبند UIC؛ بهترین راه درمان زانو درد در خانه

زانوبند زاپیامکس با استفاده از تکنولوژی uic از طریق امواج اولتراسوند و مادون قرمز و با استفاده از تحریک الکترونیکی، روشی خانگی برای درمان انواع زانودرد است. درد در این ناحیه یک شکایت رایج است که افراد در هر سنی دچار آن می‌شوند. درد در این مفصل ممکن است در اثر آسیب‌هایی مانند پارگی رباط یا پارگی غضروف ایجاد شود. زانو درد ممکن است در پای چپ یا راست اتفاق بیفتد. گاهی هر دو پا دچار این مشکل می‌شوند. بیماری ممکن است در قسمت جلو و پشت، بخش‌های داخلی یا خارجی زانو احساس شود. در صورتی که تمام مفصل تحت تأثیر قرار گیرد، دیگر نمی‌توان محل درد را به طور موضعی تشخیص داد.
فعالیت بدنی زیاد مثل ورزش و پیاده روی به شکل نادرست، آسیب دیدگی زانو در اثر زمین خوردن یا ضربه و حمل بار و فشار بیش از حد به زانوها در بسیاری از موارد علت درد در زانو است. بسیاری از دردهای زانو با اقدامات مراقبتی در منزل با استفاده مرتب از زانوبند زاپیامکس و استراحت، به خوبی درمان می‌شود و بیماران بسیاری از طریق این روش توانایی خود را بازیابی کردند.

زاپیامکس چیست؟

زانوبند زاپیامکس از تکنولوژی یو آی سی استفاده می‌کند. این فناوری روز دنیا یک از روش‌های منحصربه فرد در درمان‌، درد ناشی از آرتروز زانو و انواع زانو درد است.

فناوری‌های به کار رفته در ساخت زاپیامکس، به طور مستقیم با تمرکز بر روی بافت آسیب دیده به کاهش التهاب مفصل، افزایش خونرسانی و بالا بردن دامنه حرکتی بیمار کمک می‌کند.

تکنولوژی UIC به کار رفته در این زانوبند شامل موارد زیر است :

 • امواج فراصوت – Ultrasound
 • امواج مادون قرمز – Infrared
 • تحریک الکترونیکی – Clock Pulse

یکی از فواید استفاده از زانوبند زاپیامکس پیگیری درمان در منزل است. با استفاده از این زانوبند ضد درد در کنار بهبود مستمر وضعیت زانو، بیمار می‌تواند به کارهای روزمره خود نیز رسیدگی نماید. با تسکین درد در ناحیه زانو به تدریج بیمار میزان فعالیت خود را گسترش خواهد داد و بعد از سپری کردن مدت درمان، می‌تواند به شکل عادی زندگی و فعالیت روزمره را آغاز کند.

زانوبند uic زاپیامکس در کنار خواص درمانی و تسکین فوری درد زانو، به شکلی طراحی و ساخته شده که خانم‌ها و آقایان در هر سنی به راحتی بتوانند آن را در منزل استفاده کنند. این زانو بند با توجه به سایز زانو قابل تنظیم است.

زانوبند زاپیامکس بهترین درمان برای دردهای ناشی از آرتروز زانو | ژین طب

عملکرد امواج اولتراسوند در زانوبند یو آی سی زانوبند زاپیامکس

بسیاری از افراد با مکانیسم درد در بدن به خصوص زانو و بافت‌ها به خوبی آشنا نیستند. زمانی‌که یکی از بافت‌های بدن آسیب می‌بیند در آن ناحیه بافت دچار تورم و التهاب می‌شود. در نتیجه درد شدید در ناحیه زانو احساس خواهد شد.

در حقیقت تورم ایجاد شده به بافت‌های عصبی که گیرنده‌های حسی هستند فشار وارد می‌کنند و این فشار در ناحیه مورد نظر تبدیل به درد می‌شود؛ بنابراین هنگامی که زانوی شما درد می‌گیرد به این معناست که بافت‌های مجاور زانو دچار تورم و آسیب شده‌اند. تورم ایجاد شده در بافت‌ها به سیستم عصبی زانو و حس‌های گیرنده درد در زانو فشار وارد می‌کنند که همین مورد باعث درد شدید می‌شود.

زانوبند زاپیامکس از امواج فراصوت برای کاهش درد و التهاب در زانو استفاده می‌کند. در واقع این زانوبند با کمک امواج فراصوت تورم را در ناحیه بافت‌های زانو کاهش می‌دهد؛ در نتیجه درد ناشی از تورم کاهش پیدا می‌‎کند.

بیشتر بخوانید: خرید زانوبند زاپیامکس از نمایندگی های مجاز

نحوه اثر تکنولوژی مادون قرمز و کلاک پالس در زاپیامکس

یکی از بهترین روش‌های تسکین درد استفاده از امواج مادون قرمز در درمان است. این امواج با بالا بردن گردش خون و اکسیژن رسانی به بافت آسیب دیده باعث ترمیم مفصل و کاهش درد و بهبود وضعیت حرکت پا می‌شود.

کلاک پالس فناوری است که با تحریک الکترنیکی کار می‌کند. این مکانیزم از طریق تحرک بافت اطراف غضروف زانو روند بازسازی عضو آسیب دیده را تسهیل می‌کند.

مزایای استفاده از کلاک پالس عبارتند از:

 • بهبود جریان گردش خون
 • از بین بردن اسپاسم های عضلانی
 • افزایش دامنه حرکتی مفاصل
 • جلوگیری از آتروفی عضلات و کاهش سرعت تحلیل عضلانی

چگونه فناوری UIC دقیقا بر عضو بیمار اثر می‌گذارد؟

امواج استفاده شده در زانوبند زاپیامکس از انواع امواج موجود در فضا هستند. این امواج طول موج مشخصی دارند. برخورداری از طول موج مشخص باعث شده زانوبند تنها بخش‌های آسیب‌دیده زانو را هدف قرار دهد و اندام‌های دیگر بدن را تحت تاثیر قرار ندهد. این امواج آسیبی به بافت‌های مجاور زانو وارد نمی‌کند. در واقع امواجی که در زانوبند زاپیامکس به کار رفته همان امواجی است که در دستگاه سونوگرافی وجود دارد.

به همین دلایل برای استفاده از این دستگاه محدودیتی وجود ندارد. تنها خانم‌های باردار باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت  و در صورت صلاحدید پزشک از زاپیامکس استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: کمربند پلاتینر درمان سریع کمردرد در خانه با تکنولوژی UIC

زانوبند زاپیامکس بهترین راهکار برای رفع انواع درد زانو

زانوبند زاپیامکس برای چه دردهایی مناسب است؟

درد در زانو با مشاهده تورم یا خشک شدگی، قرمزی و احساس حرارت در زانو، ساییدگی مفاصل در هنگام راه رفتن و ناتوانی در صاف کردن کامل زانو شروع می‌شود. باید بدانیم که اضافه وزن و چاقی باعث افزایش فشار روی مفاصل زانو می‌شود. کم تحرکی و عضلات ضعیف در کنار انعطاف‌پذیری پایین، خطر آسیب‌دیدگی زانو را افزایش می‌دهد. همینطور مشاغلی که انجام آنها به طور مستمر بر روی زانوها فشار می‌آورند، مانند کارهای ساختمانی یا کشاورزی خطر ابتلا به این بیماری را افزایش خواهند داد.

کسانی که از دردهای زانو رنج می‌برند با استفاده صحیح از زانوبند زاپیامکس در مدت یک هفته تا سه هفته می‌توانند کاهش درد و التهاب مفصل زانو را مشاهده  و فعالیت‌های حرکتی خود را مجددا آغاز کنند.

به طور کلی تکنولوژی زاپیامکس به بهبود دردهای زیر کمک می‌کند:

 • آرتروز زانو
 • کاهش التهاب در تاندون‌های موجود در زانو
 • دردهای ناشی از پارگی جزئی یا کامل رابط‌های موجود در زانو
 • آسیب به منیسک‌های زانو
 • درد تخریب غضروف مفاصل در بیماری آرتروز
 • بیماری نقرس
 • درد زانو ناشی از بیماری بورسی

بیشتر بخوانید: ۱۳ درمان خانگی زانودرد و تاثیر شگفت‌انگیز آن‌ بر درد زانو

زاپیامکس؛ تجربه بهبود دائمی

این زانو بند تنها روشی برای تسکین مقطعی درد نیست. با زاپیامکس بهبود دائمی را تجربه کنید. زاپیامکس از امواج صوتی برای کاهش درد استفاده می‌کند که با افزایش خون‌رسانی به ناحیه آسیب‌دیده، تورم را در زانو کاهش می‌دهد. با کاهش تورم، کم کم فعالیت‌ سلول‌های ترمیم‌کننده بافت آغاز می‌شود و بافت زانو شروع به ترمیم شدن می‌کند؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که زانوبند زاپیامکس علاوه‌بر کاهش درد زانو، علائم بیماری را کاهش می‌دهد و روند درمان را سرعت می‌بخشد.

افرادی که دچار بیماری‌های پیش‌رونده آرتروز و آسیب‌های مفصلی هستند، با استفاده از این زانوبند ضمن بهبود بیماری و کاهش احساس درد، دایره حرکتی خود را افزایش می‌دهند و به زندگی روزمره بازمی‌گردند.

طرز استفاده از زانوبند زاپیامکس

روش استفاده از زانوبند زاپیامکس آسان است. همه افراد می‌توانند به‌راحتی از این زانوبند در خانه استفاده کنند.

نکات استفاده از زاپیامکس:

 • در وضعیت بدون حرکت استفاده شود
 • برای شروع دستگاه را به برق بزنید
 • فقط از آداپتور دستگاه استفاده شود
 • هر روز برای هر زانو فقط یک ساعت
 • زمان اثر گذاری دستگاه حدود سه هفته
 • دستگاه باید به طور مرتب استفاده شود

خرید زانوبند زاپیامکس فقط با کد رجیستری

هشدار: مواظب کلاهبردارانی که از شما درخواست پیش پرداخت جهت خرید زاپیامکس دارند باشید. محصولات آنها تقلبی است و شما بعدا دسترسی به آنها ندارید. در هرکجای ایران هستید بعد از تحویل محصول و چک نهایی و کد رجیستر آن اقدام به پرداخت نمایید.

خرید زانوبند زاپیامکس

برای خرید این زانوبند می‌توانید از طریق نمایندگی‌های معتبر اقدام کنید و پس از ثبت سفارش آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. قیمت این زانوبند با توجه به تاثیری که بر روی کاهش درد و درمان مشکلات زانو دارد مناسب است. این زانوبند را می‌توانید با قیمت 2.960.000 تومان سفارش دهید.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

 1. من 57 سالمه و زانوبند زاپیامکس رو برای روماتیسمم گرفتم و همون چیزی که ازش انتظار داشتم بود. خوبیش اینه که برای هر دوتا زانو میشه ازش استفاده کرد و جنس الیافی که توش به کار رفته واقعا درجه یک هست و هیچ حساسیتی پوستی ایجاد نمیکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا