تغذیه و سلامت خانواده

بهترین و قویترین قرص چاقی بدون بازگشت

گاهی با به هم خوردن متابولیسم طبیعی بدن، سوخت ساز شما افزایش می‌یابد و کاهش وزن ناخواسته را تجربه می‌کنید. امکان دارد به دلیل مصرف برخی داروهای خاص، جراحی یا برخی اختلالات هورمونی اشتهای خود را از دست داده باشید و نداشتن تمایل برای غذا خوردن باعث کاهش وزن شدید در شما شده باشد. اگر در کنار برنامه منظم ورزشی و رژیم غذایی غنی موفق به افزایش وزن نشده‌اید، مصرف قویترین قرص چاقی بدون بازگشت را امتحان کنید.

برخی افراد با چالش افزایش وزن مواجه هستند و بعد از استفاده از روش‌های گوناگون، نتیجه‌ای نگرفتند. امکان دارد شما افزایش وزن را تجربه کنید؛‌ ولی در مدتی کوتاه وزن اضافه‌شده را از دست بدهید و به وزن اولیه خود بازگردید. برای افرادی که در مسیر بدن‌سازی هستند، فرم هیکلی حجیم‌تری را می‌پسندند یا از کمبود وزن شدید رنج می‌برند، استفاده از مکمل‌های غذایی کمک می‌کند که افزایش وزن پایدار داشته باشند. در این مقاله از سایت ژین طب به شما می‌گوییم که چرا یک افزایش‌دهنده وزن مفید است و کدام‌یک از قرص‌های موجود در بازار بهترین هستند.

آیا با کمک مکمل‌های چاقی می‌توانیم تجربه افزایش وزن پایدار داشته باشیم؟

افزایش وزن دلخواه با کمک مکمل های خوراکی | ژین طب

از مهم‌ترین دلایلی که موجب افزایش وزن با استفاده از قویترین قرص چاقی بدون بازگشت می‌شود، بالا بودن میزان کالری و مواد مغذی موجود در این مکمل‌ها به نسبت مواد غذایی است. تمرکز کالری کمک می‌کند که شما با مصرف مقدار متعادلی از مواد غذایی در کنار قرص‌های چاقی بتوانید به افزایش وزن دلخواه خود برسید.

البته توجه داشته باشید که این قرص‌ها جایگزینی برای مواد غذایی نیستند و شما باید یک برنامه غذایی داشته باشید که روی برطرف کردن نیازهای بدن شما تمرکز دارد و مقدار مناسبی کالری، پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی یا مواد مغذی را به بدن شما می‌رساند.

بیشتر بخوانید: چگونه چاق شویم +۸ روش موثر برای اضافه وزن

مطرح‌ترین متخصصان تغذیه در جهان می‌گویند که نباید در مراحل اولیه از قرص‌های افزایش وزن استفاده کنید؛ زیرا امکان دارد دچار افزایش وزن کاذب و ناپایدار شوید. شما باید با اصلاح تغذیه و سبک زندگی خود شروع کنید و بعد از اینکه بدنتان کمی تغییر را تجربه کرد و آماده تغییرات بیشتر بود، از قرص‌های افزایش‌دهنده وزن استفاده کنید. در این صورت نتیجه‌ای که از این داروها می‌گیرید، افزایش وزن پایدار است و نیازی به نگرانی درباره کاهش ناگهانی آن وجود ندارد.

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نوع مکملی است که مصرف می‌کنید. برخی از مکمل‌ها حجم بالایی کالری دارند و مستقیم روی افزایش وزن شما اثر می‌گذارند. در حالی که سایر مکمل‌ها تأثیرات غیرمستقیم دارند و با افزایش اشتها یا حمایت از رشد عضلات منجر به بالا رفتن حجم و وزن شما می‌شوند. به‌طورمعمول قرص‌های چاقی در دسته دوم قرار می‌گیرند و با افزایش اشتها به شما کمک می‌کنند که در مسیر وزن گیری قرار بگیرید.

نقش ورزش در کنار مصرف قویترین قرص چاقی بدون بازگشت

برخی افراد به‌اشتباه این تصور را دارند که ورزش کردن فقط باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود؛ در حالی که هدف اصلی ورزش رسیدن به تناسب‌اندام است و داشتن یک بدن متناسب به این معنا خواهد بود که شما دچار کمبود وزن یا اضافه وزن نباشید. اگر مصرف قویترین قرص چاقی بدون بازگشت را شروع کرده‌اید، در اولین فرصت برای دریافت یک برنامه تمرینی مناسب اقدام کنید.

دو راه برای اضافه شدن وزن بدن وجود دارد. در روش اول بدن شما کالری دریافتی را به چربی‌های مضر تبدیل می‌کند و چاقی شما از نوع آسیب‌زا خواهد بود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که ورزش را در برنامه روزانه افزایش وزن نداشته باشید. روش دوم برای افزایش وزن، عضله‌سازی است و زمانی این اتفاق در بدن شما می‌افتد که در کنار مصرف کالری و مواد معدنی یا مغذی بیشتر، برنامه منظم ورزشی داشته باشید.

عضله‌‌سازی به‌معنای حجیم شدن بدنتان نیست و اگر به بدن درشت علاقه‌ای ندارید و به این دلیل از ورزش کردن اجتناب می‌کنید، این مورد را با مربی مطرح کنید تا برنامه‌ای را برای شما طراحی کند که بدون حجم گرفتن،‌ با عضله‌سازی به وزن دلخواهتان برسید.

بیشتر بدانید: برنامه بدنسازی براساس قد و وزن رایگان برای زنان و مردان

از دیگر مشکلات ورزش نکردن در کنار استفاده از قویترین قرص چاقی بدون بازگشت، امکان کاهش اثربخشی این مکمل‌ها است. بدن مقداری کالری و مواد معدنی دریافتی از منابع غذایی را مصرف می‌کند و بخشی از انرژی را که باقی می ماند، ذخیره می‌کند و هر چه مصرف یا ذخیره نشد، از بدن دفع می‌شود.

زمانی‌که شما ورزش می‌کنید، بدن انرژی بیشتری مصرف می‌کند؛‌ در نتیجه مقدار بیشتری انرژی ذخیره می‌کند تا پاسخگوی نیاز شما باشد. با توجه به اینکه شما به میزان سوخت‌وساز بدنتان کالری دریافت می‌کنید، انرژی ذخیره‌شده در بدن شما استفاده نخواهد شد و در بلندمدت افزایش وزن پایدار را رقم خواهد زد.

3 قرص معروف با اثربخشی سریع و بادوام برای وزن گیری

بالا رفتن میل به خوردن و افزایش اشتها با قرص های چاقی | ژین طب

پودرها و مکمل‌های غذایی یا بدن‌سازی، شیک‌های جایگزین غذا و داروهای مشابه حجم بیشتری کالری و مواد قندی را به بدن شما می‌رساند و باعث بالا رفتن وزن بدنتان می‌شوند. قرص‌ها توانایی تأمین انرژی را ندارند و هدف اصلی آن‌ها افزایش اشتها است تا به این روش بدن شما مقدار مناسبی از مواد موردنیاز را دریافت کند.

1. قرص گیاهی شیکوریدین دینه به کمک شما می‌آید

یکی از بهترین داروهای افزایش وزن موجود در بازار قرص شیکوریدین دینه است که به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی، آلرژی‌زایی کمی دارد و برای افرادی مفید است که درباره مصرف داروهای شیمیایی نگران هستند یا به مصرف مکمل‌هایی با پایه گیاهی علاقه دارند. قرص شیکوریدین دینه با کاهش قند خون تمایل شما به غذا خوردن را افزایش می‌دهد و افزایش وزن را رقم می‌زند.

2. با قرص چاقی فت فست به خواسته خود برسید

یکی دیگر از مکمل‌هایی که دارای ترکیبات گیاهی است و با اثربخشی قوی در افزایش وزن شهرت دارد، قرص چاقی فت فست است. این دارو برای افرادی که در بازه سنی 14 تا 60 سال قرار داشته باشند، قابل‌استفاده خواهد بود. قرص فت فست محصولی آمریکایی است و به‌عنوان قویترین قرص چاقی بدون بازگشت شناخته می‌شود. این دارو با تأمین ویتامین‌ها و مواد موردنیاز بدن به بالا رفتن اشتها و افزایش وزن کمک می‌کند.

بیشتر بدانید: مکمل خانگی بدنسازی برای حجم؛ دستور تهیه انواع مکمل و شیک برای افزایش حجم عضله

3. به کمک قرص مخمر آب جو تاپ لوور ویتارمونیل چاق شوید

قرص‌های مخمر آب جو بهترین انتخاب برای افرادی هستند که قصد افزایش اشتها را دارند. قرص مخمر به کسانی کمک می‌کند که کمبود ویتامین‌های گروه B کم‌اشتها هستند یا مواد موردنیاز را جذب نمی‌کنند و در نتیجه وزن کمی دارند. از مزیت‌های قرص مخمر آب جو تاپ لوور ویتارمونیل بهبود سلامت مو، پوست و ناخن‌ها است.

سخن پایانی

اگر تمامی راه‌های افزایش وزن را امتحان کرده‌اید؛ اما نتیجه دلخواه را به دست نیاورده‌اید، بهترین راه استفاده از قویترین قرص چاقی بدون بازگشت است که افزایش وزن پایدار را تضمین می‌کند. هر مکمل باید بر اساس نیاز بدن شما خریداری شود و بهترین راه مشورت با یک پزشک متخصص است. اگر قصد دارید بدون نسخه پزشک از قرص‌های افزایش وزن استفاده کنید، پیش از مصرف از نداشتن آلرژی به ترکیبات دارو مطمئن شوید.

به‌عنوان جایگزینی برای قرص‌های چاقی که به آن‌ها آلرژی دارید، از پودرهای پروتئین یا انواع شیک‌های جایگزین غذا استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که بهتر است این نوع مکمل‌ها در کنار ورزش مصرف شوند تا منجر به تجمع چربی یا اضافه وزن نشوند. در این مطلب از سایت ژین طب قویترین قرص چاقی بدون بازگشت را معرفی کردیم تا بهترین نمونه‌های موجود در بازار را بشناسید. شما به چه دلیل قصد مصرف قرص‌های چاقی را دارید؟ پیش از این از روش دیگری برای اضافه کردن وزن استفاده کرده‌اید؟ دلیل نتیجه نگرفتن شما از سایر روش‌ها چه بوده است؟

سؤالات متداول

چه قرصی باعث افزایش وزن و چاقی می‌شود؟

اگر قصد افزایش وزن نداشته باشید و مصرف برخی داروها منجر به چاقی شما شود، کاهش وزن دشوار خواهد بود. شما نمی‌توانید مصرف داروهایی که نیاز بدنتان هستند، متوقف کنید؛‌ اما با شناخت آن‌ها می‌توانید برنامه تغذیه و ورزشی مناسبی داشته باشید و جلوی اضافه وزن را بگیرید. داروهای ضدافسردگی، داروهای استروئیدی، قرص‌های دیابت، داروهای تثبیت‌کننده خلق‌وخو، قرص‌های فشارخون، داروهای تشنج، داروهای ضدبارداری و داروهای ضد رتروویروسی در برخی افراد باعث اضافه وزن می‌شوند.

برای افزایش وزن سریع می‌توانیم از قویترین قرص چاقی بدون بازگشت استفاده کنیم؟

به‌طورمعمول افزایش وزن‌های سریع، پایدار نیستند و فرد بعد از مدتی به وزن اولیه خود باز می‌گردد یا فقط کمی وزن بیشتری دارد. اگر تمایل دارید که وزن شما به‌صورت پایدار افزایش پیدا کند، باید به بدنتان زمان بدهید تا ساختار خود را تغییر دهد. برنامه ورزشی و رژیم غذایی سرعت اثربخشی قرص‌های چاقی را بالا می‌برند و افزایش وزن سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

چرا من وزن نمی‌گیرم؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که مانع از وزن ‌گیری افراد می‌شود، ژنتیک است. اگر شما هم غذاهای پرکالری مصرف می‌کنید؛ اما با کمبود وزن مواجه هستید، باید متابولیسم بدنتان را بررسی کنید. بعضی اشخاص به دلیل نداشتن یک برنامه غذایی متعادل، دسترسی نداشتن به مواد مغذی یا کم‌اشتهایی به‌سختی وزن می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا